wilo ElectronicControl MT10, 4160336
Frekvenční měnič wilo ElectronicControl MT10, 4160336
Frekvenční měnič Wilo ElectronicControl MT10, 4160336 + propojovací kabely s vidlicí do zásuvky jsou v ceně.
+ AKCE DOPRAVA ZDARMA
Elektronická regulační jednotka s měničem frekvence k regulaci otáček čerpadel neagresivní, čisté vody bez suspendovaných látek.
Elektronická regulační jednotka umožňuje udržování neměnné, předem nastavené požadované hodnoty tlaku uvnitř zařízení (automatický provoz), a to nezávisle na aktuálním průtoku, čímž současně minimalizuje příkon zařízení.
Tlak zůstává neměnný na předem nastavené požadované hodnotě.
V ručním provozu lze čerpadlo vyzkoušet za využití jeho maximálních otáček.
V automatickém režimu spustí zařízení Wilo-ElectronicControl čerpadlo tehdy, když tlak v zařízení poklesne vůči požadovanému tlaku více, než o nastavený rozdíl tlaku.
Jakmile tlak v zařízení dosáhne hodnoty nastaveného požadovaného tlaku, vypne Wilo-ElectronicControl čerpadlo po uplynutí předem nastaveného časového intervalu.
Zařízení Wilo-ElectronicControl chrání čerpadlo před
- Běh na sucho
- Nadproud
- příliš vysokou teplotou vody
- mrazem
- Zkrat
- Přepětí
- Podpětí
Obsah dodávky
- Wilo-ElectronicControl, s předem připravenou kabeláží
- Síťový kabel se zástrčkou a EMC filtrem
- Návod k montáži a obsluze
Nezbytné příslušenství
- Membránová tlaková nádoba s nejméně 2 l celkového objemu, k instalaci na výtlačnou stranu za zařízení Wilo-ElectronicControl
- Zpětná klapka, k instalaci na sací stranu přímo před zařízení Wilo-ElectronicControl
vypnutí čerpadla.
#ShowMore#
| Kategorie: | Řídící tlakové jednotky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Ochrana proti chodu nasucho: | ANO |
| Vstupní napětí (V): | 230V |
| Automatický reset: | ANO |
| Délka záruky: | 2 roky |
| Elektrické napájení: | 1 x 230 V / 50 Hz |
| Krytí: | IP 55 |
| Napětí vstupní: | 230V |
| Ochrana proti běhu na sucho: | ANO |
| Připojení, závit: | 1/4" závit vnější |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
