PUMPA Presscontrol PPC5-60A-PDA 230V 16A úprava zapínacího i vypínacího tlaku, s autorestartem a s funkcí automatického nastavení zapínacího tlaku
Značka: PUMPA
PUMPA Presscontrol PPC5-60A-PDA 230V 16A úprava zapínacího i vypínacího tlaku, s autorestartem a s funkcí automatického nastavení zapínacího tlaku, ZB00076331
Dostupnost SKLADEM
Možnosti doručení
Kód: ZB00076331
Značka: PUMPA
HO Presscontrol PPC5 60A DPA 11A5179
Novinka Tip
Obj. kód: ZB00076331.
Nyní má vyšší jmenovitý proud až 16 A (oproti 10 A u PC-58).
Bez problémů obslouží i výkonnější čerpadla.
Umožňuje širší rozsah nastavení tlaků.
Funkce a klíčové výhody
  • Tři pracovní režimy
Normální režim – nastavuje se pouze zapínací tlak a čerpadlo se vypíná podle průtoku.
Automatický režim – není nutné nastavovat zapínací tlak – čerpadlo se vypíná pouze podle průtoku.
Tlakový režim – lze nastavit zapínací i vypínací tlak. Čerpadlo se vypíná podle tlaku nebo průtoku.
  • Široký rozsah nastavení zapínacího tlaku
  • Detekce a restart při nedostatku vody – jednotka chrání čerpadlo před chodem nasucho.
Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ pro čerpadla
Záruka: 2 roky
EAN: 8596455046134
Výstupní napětí (V): 1x230
? Délka kabelu (m): 0,50
Maximální tlak (bar): 10
Sací hrdlo ("): 1
Stupeň krytí (IP): 65
Teplota média max. (°C): 60
Vstupní napětí (V): 1x230
Vypínací tlak (bar): nastavitelný
Výtlačné hrdlo ("): 1
Zapínací tlak (bar): nastavitelný
Zpětná klapka: ANO
Jmenovitý proud (A): 16
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
Podobné produkty
HO Presscontrol PPC10 28A P 11A5678