Grundfos SOLOLIFT2 WC-1 97775314
Grundfos SOLOLIFT2 WC-1, přečerpávací stanice.
objednací číslo : 97775314.
s unikátním patentovaným mělnicím zařízením.
Porovnání :
SOLOLIFT2 WC-1: pevný vstup pro připojení WC-toalety a další volitelný vstup pro umyvadlo, pisoár
nebo SOLOLIFT2 WC-3: pevný vstup pro připojení WC-toalety a další volitelný vstup pro pisoár, sprchu, umyvadlo a bidet.
nebo SOLOLIFT2 CWC-3: speciálně úzký model pro instalaci do zdi s možností připojení :
#ShowMore#
pevný vstup pro připojení WC-toalety
nebo závěsného WC a další volitelný vstup pro pisoár, sprcha, umyvadlo a bidet.
nebo
Specifikace
| Název výrobku | SOLOLIFT2 WC-1 |
| Objednací číslo | 97775314 |
| EAN kód: | 5710624187234 |
| Techn. | |
|---|---|
| Max. dopravní výška | 8.5 m |
| Schval. značky na typovém štítku | CE,TR,LGA,VDEEMV,VDE,MOROCCO |
| Toleranční pásmo křivky | ISO9906:2012 3B |
| Materiály | |
|---|---|
| Tlak. nádoba | Plastic |
| Instalace | |
|---|---|
| Sací hrdlo | 32/36/40, DN 100 |
| Výtlačné hrdlo | 22/25/28/32/36/40 |
| Počet vodičů | 3X0,75MM2 |
| Kapalina | |
|---|---|
| Čerpaná kapalina | Jakákoli viskózní kapalina |
| Max. teplota kapaliny | 50 °C |
| Hustota | 998.2 kg/m³ |
| Elektrické údaje | |
|---|---|
| Příkon - P1 | 620 W |
| Frekvence el. sítě | 50 Hz |
| Jmenovité napětí | 1 x 220-240 V |
| Jmenovitý el. proud | 3 A |
| Cos phi - power factor | 0.92 |
| Jmenovité otáčky | 2800 ot/min |
| Krytí (IEC 34-5) | IP44 |
| Třída izolace (IEC 85) | F |
| Teplotní ochrana | THERMIK S06-150-05 |
| Délka kabelu | 1.2 m |
| Typ kabelu | H05VV-F-3G |
| Typ kabelové koncovky | SCHUKO |
| Jiné | |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 7.95 kg |
| Hrubá hmotnost | 9.55 kg |
| Výrobní program | Mezinárodní |
TECHNICKÉ ÚDAJE
WC-1 je kompaktní automatická čerpací stanice s jednou přídavnou vtokovou přípojkou vhodná k čerpání odpadních vod z umyvadla a splaškových odpadních vod z toalety s horizontálně polohovaným odtokem.
• Výkonný profesionální mělnič
• Čistý a snadný servis
• Kompaktní provedení
Technické údaje
Možné přípojky 1 toaleta, 1 umyvadlo
SPOLEHLIVOST
1 - Svařovaná tlakotěsná konstrukce nádrže.
2 - Robustní mělnič, která zvládne občas spláchnout i hygienický výrobek.*
3 - Výkonný motor se speciálním vinutím.
SNADNÝ SERVIS
4 - Suchá konstrukce motoru pro snadné čištění a servis. Motor, čerpadlo a řídicí jednotka jsou integrovány do jednoho celku pro snadnější servis a výměnu. SOLOLIFT2 zde zůstane po celou službu.
5 - Samonastavení automatické spojky usnadňuje montáž v případě servisu.
6 - Všechny šrouby jsou zakryty.
7 - Manuál funkce proti zanesení.
8 - Samostatná funkce vypouštění pomocí zásuvky a vypouštěcí hadice.
9 - Ovládání vypínání tlaku je mimo nádrž, takže neexistují žádné pohyblivé části uvnitř odpadních vod.
ZAMĚNITELNOST
10 - Více kompaktní konstrukce. Může lehce nahradit každý podobný výrobek na trhu. Volitelný směr výstupu pro snadnou výměnu.
11 - Adaptivní výškově nastavitelné konektory.
NENÁROČNÁ ÚDRŽBA
12 - Inovativní konstrukce spodní části se silným zkosením a samočistící funkcí, aby se zabránilo usazování.
SNADNÁ INSTALACE
13 - Pomocí upevňovacích spon lze SOLOLIFT2 snadno instalovat.
14 - Je možno snadno dovybavit alarmovým zařízením - stačí vložit malou destičku PCB s bzučákem.
15 - Jeden motor pro všechny modely.
* Likvidace hygienických výrobků se NEDOPORUČUJE
Přehled záměn - jak nahradit starý sololift za nový typ SOLOLIFT2 najdete Ke stažení strana 22
V nabídce máme kompletní sortiment čerpadel GRUNDFOS.
Nenašli jste požadovaný typ ? Napište nám dotaz na e-mail: poptavky@cerpadlo-cerpadla.cz
Pošleme Vám odkaz na hledaný typ a cenovou nabídku.
| Kategorie: | GRUNDFOS |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5710624187234 |
| ? Atest na pitnou vodu: | NE |
| Automatická tepelná ochrana: | ANO |
| ? Délka kabelu (m): | 1,20 |
| Jmenovitý příkon motoru - P1 (kW): | 0,62 |
| Jmenovitý výkon motoru - P2 (kW): | 0,42 |
| Kondenzátor: | integrován |
| Konstrukce: | s odředivými čerpadly |
| Oběžné kolo materiál: | noryl |
| Objem nádoby (l): | 9 |
| Ochrana proti chodu nasucho: | ANO |
| Regulace otáček: | NE |
| Řezací zařízení: | ANO |
| Stupeň krytí (IP): | 44 |
| Teplota média max. (°C): | 50 |
| Vstupní napětí (V): | 230 |
| Jmenovitý proud (A): | 3 |
| Maximální průtok (l/min): | 149 |
| Maximální výtlak (m): | 8,50 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
