Grundfos SQ 2-55 40m
ponorné čerpadlo GRUNDFOS SQ 2-55 230V 40 metrů kabel 3x1,5mm
+ AKCE DOPRAVA ZDARMA PPL.
Objednací číslo Grundfos : 96510199 + kabel
Technická data a Instalační a provozní návod čerpadla Grundfos SQ/SQE najdete níže v rubrice : KE STAŽENÍ,
#ShowMore#
nebo klikněte zde
Toto čerpadlo pochází od oficiálního dovozce GRUNDFOS s.r.o. Je určené pro český trh.
Záruka 24 měsíců - seznam autorizovaných záručních servisů v ČR je v záručním listu, záruční opravy lze uplatnit ve všech. Vyberete si podle regionu kde bydlíte, nebo centrální servis v Olomouci. Nebo u u nás - jako u prodejce, kde jste výrobek zakoupili.
Ponorné rozebíratelné čerpadlo do úzkých vrtů s vysokou účinností,
se zabudovanou havarijní ochranou proti chodu nasucho.
Možná instalace ve vertikální i horizontální poloze. Čerpadlo je vybaveno zpětným ventilem.
Průtok čerpadla Qmax - 3,4 m3/h
Dopravní výška Hmax - 66 m
Průměr čerpadla - 74 mm
Min . průměr vrtu 76 mm
Výtlak závit vnitřní 1 1/4"
Nerez držák s otvorem pro závěsné lanko max. průměr 8 mm ( použijte lanko max 6mm ).
| Technické údaje | |
|---|---|
| Otáčky čerpadla, ke kterým se vztahují údaje čerpadla | 10700 ot/min |
| Jmen. průtok | 2 m³/h |
| Jmen. dopravní výška | 54 m |
| Stupně | 3 |
| Schval. značky na štítku motoru | CE,UL,CUL |
| Toleranční pásmo křivky | ISO9906:2012 3B |
| Model | B |
| Ventil | Se zabudovanou zpět. klapkou |
| Materiály | |
|---|---|
| Čerpadlo | Polyamid / korozivzdorná ocel |
| DIN W.-Nr. 1.4301 | |
| AISI 304 | |
| Oběžné kolo | Polyamid |
| Motor | Korozivzdorná ocel |
| DIN W.-Nr. 1.4301 | |
| AISI 304 | |
| Instalace | |
|---|---|
| Výtlačné hrdlo | Rp1 1/4 |
| Min. průměr vrtu | 76 mm |
| Kapalina | |
|---|---|
| Čerpaná kapalina | Voda |
| Maximum liquid temperature | 35 °C |
| Maximální teplota kapaliny při 0,15 m/s | 35 °C |
| Vybraná teplota kapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998.2 kg/m³ |
| Elektrické údaje | |
|---|---|
| Typ motoru | MS3 |
| Příkon - P1 | 1.02 kW |
| Jmenovitý výkon - P2 | 0.7 kW |
| Napájecí vstup P3 | 0.69 kW |
| Frekvence el. sítě | 50 Hz |
| Jmenovité napětí | 1 x 200-240 V |
| Jmenovitý el. proud | 5.2 A |
| Účiník | 1.00 |
| Jmenovité otáčky | 10700 ot/min |
| Typ spínání (DOL, SD) | Přímé spínání |
| Krytí (IEC 34-5) | IP68 |
| Třída izolace (IEC 85) | F |
| Motorová ochrana | Y |
| Teplotní ochrana | interní |
| Délka kabelu | m |
| Výr.č. motoru | 96160570 |
| Řídící jednotky | |
|---|---|
| CU 300/CU 301 | Komunikace není možná |
| Jiné | |
|---|---|
| Čistá hmotnost |
4.8 kg |
| Hrubá hmotnost | 5.1 kg |
V nabídce máme kompletní sortiment čerpadel GRUNDFOS.
Nenašli jste požadovaný typ ? Hledáte vhodné příslušenství ?
Napište nám dotaz na email: poptavky@cerpadlo-cerpadla.cz...nebo chci navrhnout vhodné příslušenství pro čerpadlo typ ...nebo jiný dotaz...
Pošleme Vám odkaz na hledaný typ a cenovou nabídku.
Rychlý dotaz : 777 808 625
| Kategorie: | ODSTŘEDIVÁ čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8596455034506 |
| ? Atest na pitnou vodu: | ANO |
| Automatická tepelná ochrana: | ANO |
| ? Délka kabelu (m): | 40 |
| ? Hloubka ponoru max. (m): | 150 |
| Jmenovitý průtok (l/m): | 34 |
| Jmenovitý výkon motoru - P2 (kW): | 0,70 |
| Výtlak max. (m): | 42 |
| Kondenzátor: | NE |
| Konstrukce: | odstředivá |
| Oběžné kolo materiál: | noryl |
| Ochrana proti chodu nasucho: | ANO |
| Plovák: | NE |
| Průměr čerpadla ("): | 3 |
| Regulace otáček: | NE |
| Stupeň krytí (IP): | 68 |
| Vlastní vypínač: | NE |
| Vnější průměr max. (mm): | 74 |
| Vstupní napětí (V): | 230 |
| Výtlačné hrdlo ("): | 5/4 |
| Zpětná klapka: | ANO |
| Jmenovitý proud (A): | 5,20 |
| Maximální průtok (l/min): | 53 |
| Maximální výtlak (m): | 65 |
| Popis pro štítek: | Grundfos SQ2-55 40m kabel |
| Výtlačné hrdlo - typ: | INSIDE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
