Grundfos SQ 2-55 15 m 96524431
Grundfos SQ 2-55 230V 3" čerpadlo do vrtu, 15m kabel originál, 96524431, ZB00002443
GRUNDFOS SQ 2-55 s originál kabelem 15m ( originál ), 96524431.
+ AKCE DOPRAVA ZDARMA PPL.
Česká distribuce.
Toto čerpadlo pochází od oficiálního dovozce GRUNDFOS s.r.o. pro ČR. Je určené pro český trh.
Technická data a Instalační a provozní návod čerpadla Grundfos SQ/SQE najdete níže v rubrice : KE STAŽENÍ
Ponorné rozebíratelné čerpadlo do úzkých vrtů s vysokou účinností,
#ShowMore#
se zabudovanou havarijní ochranou proti chodu nasucho - má pouze havarijní funkci. V případě nízké vydatnosti vrtu ( studny ) dopororučujeme dokoupit externí hlídání hladiny.
Možná instalace ve vertikální i horizontální poloze.
Čerpadlo je vybaveno zpětným ventilem. Dopororučujeme dokoupit další zpětnou klapku a umístit jí na potrubí.
Čerpadla SQ jsou určena pro čerpání řídkých, čistých, neagresivních kapalin, které neobsahují mechanické ani vláknité nečistoty.
| Elektrické údaje | |
|---|---|
| Typ motoru | MS3 |
| Příkon - P1 | 1.02 kW |
| Jmenovitý výkon - P2 | 0.7 kW |
| Frekvence el. sítě | 50 Hz |
| Jmenovité napětí | 1 x 200-240 V |
| Jmenovitý el. proud | 5.2 A |
| Účiník | 1,00 |
| Jmenovité otáčky | 10700 ot/min |
| Typ spínání (DOL, SD) | Přímé spínání |
| Krytí (IEC 34-5) | IP68 |
| Třída izolace (IEC 85) | F |
| Motorová ochrana | Y |
| Teplotní ochrana | interní |
| Délka kabelu | 15 m |
Jsou vhodná pro dopravu kapalin s obsahem písku v množství max. 50 g/m3.
POZOR ! Vyšší obsah písku má negativní vliv na životnost čerpadla !
Toto čerpadlo pochází od oficiálního dovozce GRUNDFOS s.r.o. Je určené pro český trh.
Záruka 24 měsíců - seznam autorizovaných záručních servisů v ČR je v záručním listu, záruční opravy lze uplatnit ve všech. Vyberete si podle regionu kde bydlíte, nebo centrální servis v Olomouci. Nebo u u nás - jako u prodejce, kde jste výrobek zakoupili.
Ponorné rozebíratelné čerpadlo do úzkých vrtů s vysokou účinností,
se zabudovanou havarijní ochranou proti chodu nasucho.
Možná instalace ve vertikální i horizontální poloze. Čerpadlo je vybaveno zpětným ventilem.
Průtok čerpadla Qmax - 3,4 m3/h
Dopravní výška Hmax - 66 m
Průměr čerpadla - 74 mm
Min . průměr vrtu 76 mm
Výtlak závit vnitřní 1 1/4"
Nerez držák s otvorem pro závěsné lanko max. průměr 8 mm ( použijte lanko max 6mm )
Výkon P2 : 0,7 kW
Přednosti čerpadel SQ:
- nízká hmotnost a štíhlá konstrukce
- instalace ve vertikální i horizontální poloze
- motor s permanentními magnety
- nízké provozní náklady
- bezpečná konstrukce čerpadla
- havarijní ochrana proti běhu nasucho
- ochrana proti přehřátí
- systém pro měkký rozběh motoru.
V nabídce máme kompletní sortiment čerpadel GRUNDFOS.
Nenašli jste požadovaný typ ? Hledáte vhodné příslušenství ?
Napište nám dotaz na email: poptavky@cerpadlo-cerpadla.cz...nebo chci navrhnout vhodné příslušenství pro čerpadlo typ ...nebo jiný dotaz...
Pošleme Vám odkaz na hledaný typ a cenovou nabídku.
Rychlý dotaz : 777 808 625
| Kategorie: | ODSTŘEDIVÁ čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5700396929910 |
| ? Atest na pitnou vodu: | ANO |
| Automatická tepelná ochrana: | ANO |
| ? Délka kabelu (m): | 15 |
| ? Hloubka ponoru max. (m): | 150 |
| Jmenovitý průtok (l/m): | 34 |
| Jmenovitý výkon motoru - P2 (kW): | 0,70 |
| Výtlak max. (m): | 42 |
| Kondenzátor: | NE |
| Konstrukce: | odstředivá |
| Oběžné kolo materiál: | noryl |
| Ochrana proti chodu nasucho: | ANO |
| Plovák: | NE |
| Průměr čerpadla ("): | 3 |
| Regulace otáček: | NE |
| Stupeň krytí (IP): | 68 |
| Teplota média max. (°C): | 35 |
| Vlastní vypínač: | NE |
| Vnější průměr max. (mm): | 74 |
| Vstupní napětí (V): | 230 |
| Výtlačné hrdlo ("): | 5/4 |
| Zpětná klapka: | ANO |
| Jmenovitý proud (A): | 5,20 |
| Maximální průtok (l/min): | 53 |
| Maximální výtlak (m): | 65 |
| Výtlačné hrdlo - typ: | INSIDE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
