Čerpadlo PEDROLLO 3SRm 2/21 0,55 kW, 230V, kabel 1,5m
ponorné čerpadlo PEDROLLO 3SRm 2/21 0,55 kW, 230V, kabel 1,5m, 4931221PLA1
ponorné čerpadlo PEDROLLO 3SRm 2/21 0,55 kW, 230V, kabel 1,5m, 4931221PLA1
3” ponorné článkové čerpadlo.
Upozornění : spínací skříňka pro verzi 230V není součástí čerpadla. Objednejte samostatně, podle výkonu motoru, z varianty tohoto produktu.
Čerpadlo je určené pro čerpání pitné, nebo užitkové vody z vrtů, studní nebo jiných zdrojů.
Maximální obsah pevných nečistot ve vodě je 150 g/m3.
ilustrační foto.
Potřebujete delší kabel? Kabel nastavíme přesně na přání zákazníka. Žádejte cenovou nabídku. Máme různé typy kabelů i spojek.
Nenašli jste požadovaný typ ? Hledáte vhodné příslušenství ?
Napište nám dotaz na email: poptavky@cerpadlo-cerpadla.cz
Pošleme Vám odkaz na hledaný typ a aktuální cenovou nabídku.
Čerpadla mohou pracovat samostatně nebo v sestavě s tlakovou nádobou a tlakovým spínačem jako automatická domácí vodárna ve vodovodních instalacích domovních, komerčních i průmyslových objektů, a to ve vertikální i horizontální poloze.
Rychlý dotaz Vodafone : 777 808 625.
| Kategorie: | ODSTŘEDIVÁ čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Délka kabelu (m): | 1,5 m Kabel umíme prodloužit na přání |
| Vstupní napětí (V): | 230V |
| Délka kabelu: | 1,5 metru |
| Délka záruky: | 2 roky |
| Napětí vstupní: | 230V |
| Obsah písku ve vodě max.: | 150 g/m3 |
| Obsah písku ve vodě max. (g/m3): | 150 g/m3 |
| Provozní poloha může být: | vertikálně nebo horizontálně |
| Výkon (kW): | 0,55 kW ( 550 W ) |
| Italtecnica: | PEDROLLO |
| Způsob dopravy: | AKCE DOPRAVA ZDARMA |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
