Aquacup ECOPRESS 550 A-JET 14575
vodárna Aquacup ECOPRESS 550 A-JET 14575
vodárna Aquacup ECOPRESS 550 A-JET art. 14575.
Automatická vodárna se samonasávacím čerpadlem A-JET E, 24 l tlakovou nádobou s vakem a nastavitelným tlakovým spínačem.
- motor 230 V
- nastavení zapínacího a vypínacího tlaku 1,4 - 2,8 bar
- sací schopnost čerpadla 8 m
- připojovací flexikabel 1,5 m
Vodárny vhodné k čerpání čisté vody bez pevných příměsí a abrasivního materiálu.
| Příkon: | 550 W |
| Max. průtok - Q max: | 2800 l/h |
| Dopravní výška: | 40 m |
| Napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Rozměry A: | 560 mm |
| Rozměry B: | 420 mm |
| Rozměry C: | 640 mm |
| Rozměry D: | 280 mm |
| Rozměry DNA: | 1" |
| Připojení DNM: | 1" |
| Max. teplota: | 35 °C |
| Zapínací a vypínací tlak: | 1,4 - 2,8 bar |
| Objem nádoby: | 24 l |
| Sací schopnost: | 8 m |
| Max- pracovní přetlak: | 6 bar |
#ShowMore#
| Kategorie: | AQUACUP |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Napětí vstupní: | 230V |
| Provozní tlak - rozsah spínání: | 1,4 - 2,8 bar |
| Průtok max (l/min): | 46,6 l/min ( 2,8 m3/h ) |
| Připojení, závit: | 1" závit vnitřní ( 25mm ) |
| Italtecnica: | AQUACUP s.r.o. |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
