PUMPA blue line PSP20-9/1,1
PUMPA blue line PSP20-9/1,1I 230V kalové čerpadlo s plovákem, kabel 6m,
ZB00001162,
+ DOPRAVA ZDARMA na adresy na území ČR.
+ SLEVA pro registrované. SLEVA se zobrazí až po registraci. Zaregistrujte se. Přihlášení.
| Kód výrobce: | CECA0482, ZB00001162 |
| Katalogové číslo: | ZB00001162 |
| Hmotnost produktu: | 24 kg |
| Dimenze připojení: | 2" , 50mm |
| Plovák: | Ano má |
| Jmenovité napětí : | 230V |
| Výtlak max. : | 9 m |
| Průtok max. : | 20 m3/hod |
| Jmenovitý výkon motoru : | 1,1 kW |
| Délka kabelu : | 6 m |
| Délka záruky : | 24 měsíců |
Jednofázové, ponorné čerpadlo pro odpadní vody.
Díky odlišné konstrukci dílů, které jsou ve styku s vodou, může pracovat bezpečně a efektivně v širokém rozsahu průtoku a dopravní výšky (bez přetížení).
#ShowMore#
Konstrukce oběžného kola chrání čerpadlo před zanášením a díky tomu umožňuje efektivní přečerpávání kapalin s pevnými částicemi do 35 mm a dlouhými vlákny.
Spodní sání umožňuje téměř kompletní odvodnění, nerezová ocel a speciální litina chrání čerpadlo před korozí.
Plovákový spínač automaticky zapne nebo vypne čerpadlo v závislosti na výšce hladiny.
Ochrana motoru automaticky vypne čerpadlo v případě přehřátí nebo přepětí.
Tato ochrana zajišťuje bezpečnost a spolehlivost i v nepříznivém prostředí.
• Maximální hloubka ponoru: 5 m
• Maximální teplota kapaliny +40° C
• pH: 4-10
• Kinematická viskozita kapaliny: 0,7 ~ 23 mm2/s
• Maximální hustota kapaliny: 1200 kg/m3
V nabídce máme kompletní sortiment čerpadel PUMPA a.s. - BLUE LINE.
Nenašli jste požadovaný typ ? Napište nám dotaz na e-mail: poptavky@cerpadlo-cerpadla.cz
Pošleme Vám odkaz na hledaný typ a cenovou nabídku.
Rychlý dotaz : 777 808 625
| Kategorie: | KALOVÁ ČERPADLA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8596455001744 |
| ? Atest na pitnou vodu: | NE |
| Automatická tepelná ochrana: | ANO |
| ? Délka kabelu (m): | 6 |
| ? Hloubka ponoru max. (m): | 5 |
| Jmenovitý výkon motoru - P2 (kW): | 1,10 |
| Kondenzátor: | integrován |
| Konstrukce: | ponorná |
| Oběžné kolo materiál: | litina |
| Ochrana proti chodu nasucho: | NE |
| Plovák: | ANO |
| Průchodnost oběžným kolem (mm): | 35 |
| Regulace otáček: | NE |
| Řezací zařízení: | NE |
| Stupeň krytí (IP): | X8 |
| Teplota média max. (°C): | 40 |
| Vstupní napětí (V): | 230 |
| Výtlačné hrdlo ("): | DN50 |
| Jmenovitý proud (A): | 6,20 |
| Maximální průtok (l/min): | 333 |
| Maximální výtlak (m): | 9 |
| Sleva pro registrované: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
