Kopro 4SPD 3-18-1,1 ponorné čerpadlo 35m kabel
4SPD 3-18-1,1 ponorné čerpadlo 35m kabel, Kopro C C000230
Ponorné 4" vícestupňové celonerezové čerpadlo Kopro 4SPD 318-1,1 230V, samostatný kondenzátorový a jistící box vč vidlice + kabel 35m.
Kod C C000230
+ AKCE DOPRAVA ZDARMA.
Čerpadlo je určeno k čerpání čisté vody bez mechanických nečistot o max. teplotě do 35°C
Lze je využít u závlahových systémů v zahradnictví, k zalévání zahrádek, dopravy vody do domácnosti atd.
#ShowMore#
Čerpadlo použít v kombinaci s tlakovou nádobou, tlakovým spínačem a manometrem pro domácí vodárenské sestavy.
Motor je chlazený minerálním olejem.
Čerpadlo je vybaveno zpětnou klapkou
Určeno do studní a vrtů od průměru 100 mm.
Materiál : celonerezové
Max. ponor pod hladinu vody 30 m.
V nabídce máme kompletní sortiment čerpadel KOPRO.
Nenašli jste požadovaný typ ? Hledáte vhodné příslušenství ?
Napište nám dotaz na email: poptavky@cerpadlo-cerpadla.cz
Pošleme Vám odkaz na hledaný typ a cenovou nabídku.
| Kategorie: | ODSTŘEDIVÁ čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Délka kabelu (m): | 35 m |
| Vstupní napětí (V): | 230V |
| Zpětná klapka: | ANO je zabudovaná |
| Délka kabelu: | 35 metrů |
| Hmotnost: | 22,5 kg |
| Průtok max (l/min): | 75 l/min ( 4,5 m3/h ) |
| Maximální výtlak (m): | 113 m |
| Napětí vstupní: | 230V |
| Průměr max: | 98 mm |
| Průměr max. (mm): | 98 mm |
| Průtok max (l/min): | 75 l/min ( 4,5 m3/h ) |
| Připojení, závit: | 5/4" závit vnitřní ( 1 1/4" ) |
| Výkon: | 1,1 kW ( 1100 W ) |
| Výkon (kW): | 1,1 kW ( 1100 W ) |
| Italtecnica: | KOPRO s.r.o. |
| Výtlak max. (m): | 113 m |
| Způsob dopravy: | AKCE DOPRAVA ZDARMA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
