Grundfos SQ 2-85 35m
Grundfos SQ2-85 230V ponorné čerpadlo 3" do vrtu, 35 metrů kabel
GRUNDFOS SQ 2-85 s originál kabelem 1m + 35 m kabel prodloužený = celkem kabel 35m,
+ AKCE DOPRAVA ZDARMA PPL.
Toto čerpadlo pochází od oficiálního dovozce pro ČR : Grundfos Sales Czechia and Slovakia s. r. o.
Čerpadlo je určené pro český trh.
Záruka 24 měsíců.
Případnou reklamaci uplatní kupující u autorizovaného servisního partnera GRUNDFOS.
#ShowMore#
AUTORIZOVANÍ SERVISNÍ PARTNEŘI - seznam a kontakty najdete je v záručním listu.
Nebo CENTRÁLNÍ SERVIS GRUNDFOS OLOMOUC, nebo u prodejce, kde výrobek zakoupil.
Aktuální přehled autorizovaných servisních partnerů najdete na www.servisgrundfos.cz
Technická data a Instalační a provozní návod čerpadla Grundfos SQ/SQE najdete níže v rubrice : KE STAŽENÍ,
nebo klikněte zde
Ponorné rozebíratelné čerpadlo do úzkých vrtů s vysokou účinností,
se zabudovanou havarijní ochranou proti chodu nasucho- má pouze havarijní funkci. V případě nízké vydatnosti vrtu ( studny ) doporučujeme dokoupit externí hlídání hladiny, např. MAVE 2-HH2 nebo Snímač hladiny SH3 senzor pro 3 sondy.
Možná instalace ve vertikální i horizontální poloze.
Čerpadlo je vybaveno zpětným ventilem.
Průtok čerpadla Qmax - 3,4 m3/h
Dopravní výška Hmax - 100 m
Průměr čerpadla - 74 mm
Min . průměr vrtu 76 mm
Výtlak závit vnitřní 1 1/4"
Nerez držák s otvorem pro závěsné lanko max. průměr 8 mm
| Elektrické údaje | |
|---|---|
| Typ motoru | MS3 |
| Příkon - P1 | 1.65 kW |
| Jmenovitý výkon - P2 | 1.15 kW |
| Frekvence el. sítě | 50 Hz |
| Jmenovité napětí | 1 x 200-240 V |
| Jmenovitý el. proud | 8.4 A |
| Účiník | 1,00 |
| Jmenovité otáčky | 10700 ot/min |
| Typ spínání (DOL, SD) | Přímé spínání |
| Krytí (IEC 34-5) | IP68 |
| Třída izolace (IEC 85) | F |
| Motorová ochrana | Y |
| Teplotní ochrana | interní |
| Délka kabelu | 1.5 m |
Pracovní oblast čerpadel GRUNDFOS SQ 2-...
Přednosti čerpadel SQ:
- nízká hmotnost a štíhlá konstrukce
- instalace ve vertikální i horizontální poloze
- motor s permanentními magnety
- nízké provozní náklady
- bezpečná konstrukce čerpadla
- havarijní ochrana proti běhu nasucho
- ochrana proti přehřátí
- systém pro měkký rozběh motoru.
V nabídce máme kompletní sortiment čerpadel GRUNDFOS.
Nenašli jste požadovaný typ ? Hledáte vhodné příslušenství ?
Napište nám dotaz na email: poptavky@cerpadlo-cerpadla.cz...nebo chci navrhnout vhodné příslušenství pro čerpadlo typ ...nebo jiný dotaz...
Pošleme Vám odkaz na hledaný typ a aktuální cenovou nabídku.
| Kategorie: | ODSTŘEDIVÁ čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8596455034568 |
| ? Atest na pitnou vodu: | ANO |
| Automatická tepelná ochrana: | ANO |
| ? Délka kabelu (m): | 35 |
| ? Hloubka ponoru max. (m): | 150 |
| Jmenovitý průtok (l/m): | 34 |
| Jmenovitý výkon motoru - P2 (kW): | 1,15 |
| Výtlak max. (m): | 68 |
| Kondenzátor: | NE |
| Konstrukce: | odstředivá |
| Oběžné kolo materiál: | noryl |
| Ochrana proti chodu nasucho: | ANO |
| Plovák: | NE |
| Průměr čerpadla ("): | 3 |
| Regulace otáček: | NE |
| Stupeň krytí (IP): | 68 |
| Vlastní vypínač: | NE |
| Vnější průměr max. (mm): | 74 |
| Vstupní napětí (V): | 230 |
| Výtlačné hrdlo ("): | 5/4 |
| Zpětná klapka: | ANO |
| Jmenovitý proud (A): | 8,40 |
| Maximální průtok (l/min): | 53 |
| Maximální výtlak (m): | 105 |
| Popis pro štítek: | Grundfos SQ2-85 35m kabel |
| Výtlačné hrdlo - typ: | INSIDE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
