Grundfos SP 9-8 ponorné čerpadlo 4" do vrtu
originál čerpadlo Grundfos SP 9-8 400V.
Napište nám dotaz na email: poptavky@cerpadlo-cerpadla.cz
Pošleme Vám odkaz na hledaný typ a cenovou nabídku dle aktuálního kurzu Euro.Toto čerpadlo pochází od oficiálního dovozce GRUNDFOS s.r.o. ČR.
Ponorné čerpadlo do vrtu, vhodné k čerpání čisté vody. Může být instalováno ve svislé nebo ve vodorovné poloze. Všechny ocelové díly jsou vyrobeny z korozivzdorné oceli, EN 1.4301 (AISI 304), která zaručuje vysokou odolnost proti korozi. Toto čerpadlo je schváleno pro pitnou vodu. Čerpadlo je vybaveno motorem 1.5 kW MS402 s pískovým krytem, jazýčkovým těsněním, vodou mazanými kluznými ložisky a membránou pro kompenzaci objemu. Motor je zapouzdřený motor ponorného typu, který nabízí dobrou mechanickou stabilitu a vysokou účinnost. Je vhodný pro teploty až do 40 °C. Motor není vybaven teplotním snímačem. Pokud je vyžadováno monitorování teploty, je možné namontovat snímač Pt1000. Motor je určen k přímému on-line spouštění (DOL)
#ShowMore#
.
| Kapalina: | |
| Čerpaná kapalina: | Voda |
| Max. teplota kapaliny: | 40 °C |
| Max. teplota kapaliny při 0,15 m/s: | 40 °C |
| Liquid temperature during operation: | 20 °C |
| Hustota: | 998.2 kg/m³ |
| Techn.: | |
| Otáčky čerpadla, ke kterým se vztahují údaje čerpadla: | 2900 ot/min |
| Jmen. průtok: | 9 m³/h |
| Jmen. dopravní výška: | 41.5 m |
| Ucpávka pro motor: | LIPSEAL |
| Schval. značky na typovém štítku: | CE,EAC |
| Toleranční pásmo křivky: | ISO9906:2012 3B |
| Verze motoru: | T40 |
| Materiály: | |
| Čerpadlo: | Korozivzd. ocel |
| EN 1.4301 | |
| AISI 304 | |
| Oběžné kolo: | Korozivzdorná ocel |
| EN 1.4301 | |
| AISI 304 | |
| Motor: | Korozivzdorná ocel |
| DIN W.-Nr. 1.4301 | |
| AISI 304 | |
| Instalace: | |
| Výtlačné hrdlo: | RP2 |
| Průměr motoru: | 4 inch |
| Elektrické údaje: | |
| Typ motoru: | MS402 |
| Jmenovitý výkon - P2: | 1.5 kW |
| Příkon (P2) vyžadovaný čerpadlem: | 1.5 kW |
| Frekvence el. sítě: | 50 Hz |
| Jmenovité napětí: | 3 x 380-400-415 V |
| Jmenovitý el. proud: | 4.10-4.20-4.40 A |
| Rozběhový el. proud: | 490-500-500 % |
| Cos phi - účiník: | 0.80-0.75-0.70 |
| Jmenovité otáčky: | 2850-2860-2870 ot/min |
| Typ spínání (DOL, SD): | Přímé spínání |
| Krytí (IEC 34-5): | IP68 |
| Třída izolace (IEC 85): | B |
| Zabudované teplotní čidlo: | Ne |
| Jiné: | |
| Min. index účin., MEI ≥: | 0.70 |
| ErP status: | Produkt vyhovující EuP |
| Čistá hmotnost: | 19.5 kg |
| Hrubá hmotnost: | 21.7 kg |
Doporučujeme přiobjednat i ochranu proti chodu na sucho - hlídání hladiny do vrtu.
Více info zde :
https://product-selection.grundfos.com/product-detail.product-detail.html?from_suid=155213865501006188393154298765&pumpsystemid=526842749&qcid=529519730
V nabídce máme kompletní sortiment čerpadel GRUNDFOS.
| Kategorie: | ODSTŘEDIVÁ čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5712600105911 |
| ? Atest na pitnou vodu: | ANO |
| Automatická tepelná ochrana: | NE |
| ? Délka kabelu (m): | 1,70 |
| ? Hloubka ponoru max. (m): | 150 |
| Jmenovitý průtok (l/m): | 123 |
| Jmenovitý výkon motoru - P2 (kW): | 1,50 |
| Výtlak max. (m): | 33 |
| Kondenzátor: | NE |
| Konstrukce: | odstředivá |
| Oběžné kolo materiál: | nerez |
| Ochrana proti chodu nasucho: | NE |
| Plovák: | NE |
| Průměr čerpadla ("): | 4 |
| Regulace otáček: | NE |
| Stupeň krytí (IP): | 68 |
| Vlastní vypínač: | NE |
| Vnější průměr max. (mm): | 101 |
| Vstupní napětí (V): | 3x400 |
| Výtlačné hrdlo ("): | 2 |
| Zpětná klapka: | ANO |
| Jmenovitý proud (A): | 4,20 |
| Maximální průtok (l/min): | 190 |
| Maximální výtlak (m): | 51 |
| Výtlačné hrdlo - typ: | INSIDE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
