Grundfos CMBE 3-62 98374701
posilovací stanice GRUNDFOS CMBE 3-62, 230V, 98374701.
+ AKCE DOPRAVA ZDARMA PPL.
Zvyšování tlaku vody.
Grundfos CMBE 3-62 I-U-C-C-D-A 1x220-240V 50/60 Hz pro zvýšení tlaku z vodovodního řadu, pro zvýšení tlaku v rozvětvených potrubních systémech.
Posilovací stanice CMBE není samonasávací.
Čerpadlo i sací potrubí je nutné před uvedením do provozu dokonale zavodnit.
#ShowMore#
Sací výška - pozor - pouze max. 1 metr !
Posilovací stanice CMBE má intergovaný frekvenční měnič, který umožňuje stanici změnou otáček udržovat konstatní tlak v soustavě. Tlakový spínač při změne v odběru vody dává signál frekvenčnímu měniči, aby změnil otáčky motoru a tím přizpůsobil výkon stanice aktuálním požadavkům na odběr vody.
Posilovací stanice se jednoduše instaluje, stačí ji připojit k potubí, zavodnit čerpadlo i systém a zapojit.
Posilovací stanice CMBE se skládá z těchto komponentů:
- čerpadlo CME s frekvenčním měničem
- 5-ti cestná armatura se zpětným ventilem
- membránová nádoba
- manometr
- tlakový spínač
Vlastnosti
- konstatní tlak udržovaný frekvenčním měničem
- kompaktnost
- robustnost
- ochrana proti chodu nasucho
- nízká hladina hluku, 55 dBA
V případě potřeby regulace tlaku lze také použít kombinaci čerpadla CM nebo JP s použitím tlakové řídící jednotky PM. domácí vodárna.
ilustrační foto.
| Nádrž | |
|---|---|
| Objem nádrže | 2 l |
| Jiné | |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 17.1 kg |
| Hrubá hmotnost | 27.2 kg |
| Elektrické údaje | |
|---|---|
| Jmenovitý výkon - P2 | 1.1 kW |
| Frekvence el. sítě | 50 Hz |
| Jmenovité napětí | 1 x 200-240 V |
| Max. spotřeba el. proudu | 6.70-5.60 A |
| Systém s max. p | 10 bar |
| Jmenovité otáčky | 360-4000 ot/min |
| Krytí (IEC 34-5) | IP55 |
| Třída izolace (IEC 85) | F |
| Typ kabelové koncovky | SCHUKO |
| Rozvodný kabel | 1.5 m |
V nabídce máme kompletní sortiment GRUNDFOS.
AKCE GRUNDFOS 2022, Leták Akce Grundfos 2022
Česká distribuce.
Toto čerpadlo pochází od oficiálního dovozce GRUNDFOS s.r.o. pro ČR. Je určené pro český trh.
Nenašli jste požadovaný typ čerpadla?
Napište nám dotaz na e-mail: poptavky@cerpadlo-cerpadla.cz
Pošleme Vám odkaz na hledaný typ a aktuální cenovou nabídku.
| Kategorie: | POVRCHOVÁ ČERPADLA |
|---|---|
| Záruka: | 5 let na nádobu. 2 roky na zbytek |
| EAN: | 5711493909415 |
| Automatická tepelná ochrana: | ANO |
| Jmenovitý výkon motoru - P2 (kW): | 1,10 |
| Kondenzátor: | integrován |
| Konstrukce: | s frekvenčním měničem |
| Oběžné kolo materiál: | nerez |
| Objem nádoby (l): | 2 |
| Ochrana proti chodu nasucho: | ANO |
| Regulace otáček: | ANO |
| Sací hrdlo ("): | 1 |
| Sací výška max. (m): | 1 |
| Stupeň krytí (IP): | 55 |
| Vlastní vypínač: | ANO |
| Vstupní napětí (V): | 230 |
| Výtlačné hrdlo ("): | 1 |
| Jmenovitý proud (A): | 6,70 |
| Maximální průtok (l/min): | 96 |
| Maximální výtlak (m): | 65 |
| Sací hrdlo - typ: | INSIDE |
| Výtlačné hrdlo - typ: | INSIDE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
