Global Water PWB100LV + příslušenství
Global Water PWB100 set, tlaková nádoba + sada příslušenství
Global Water PWB-100LV tlaková nádoba, ZB00012089, SET + sada příslušenství pro čerpadla 230V i 400V, obsahuje :
1. Tlakový spínač PTS 230/400V, rozsah 2,1 - 3,5 bar, s převlečnou maticí + těsnění 1/4". Tlak je nastavený z výroby. Lze regulovat. ( číslo produktu : ZB00010267 ).
2. Pěticestný uzel 1" délka 91mm, typ RCLL (5cestná). ( číslo produktu : ITALTECNICA129 ).
3. Manometr 1/4" boční-spodní závit, 0-6 bar, průměr 50mm, plast, mosaz, A22. ( číslo produktu : ITALTECNICA130A22 ).
4. Teflonová páska 10m. ( číslo produktu : CR49F ).
5. Global Water PWB-100LV tlaková nádoba, ZB00012089
+ DOPRAVA ZDARMA na adresy na území ČR.
Záruka na nádobu je 5 let.
Připojení: DN 25 (1")
Kompletní sada k okamžitému připojení na systém rozvodů vody.
Bezúdržbová nádoba má ATEST na pitnou vodu.
Nový model tlakové nádoby PressureWave - PWB-100LV, vertikální provedení.
Nádoby na pitnou vodu Global Water Solutions, ( GWS ) série PressureWave™
Tlakové nádoby Global Water Solution série PreassureWave jsou vybaveny vložkou ze zdravotně nezávadného polypropylenu a butylovou membránou vysoké kvality.
ilustrační foto.
+ DÁREK: SLEVA za registraci v našem eshopu. Přihlášení. Zaregistrujte se. SLEVA se zobrazí až po přihlášení do eshopu www.cerpadlo-cerpadla.cz
| Kategorie: | Tlakové nádoby SETY |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Délka záruky: | 5 let |
| Hmotnost: | 22 kg |
| Objem nádoby (l): | 100 litrů |
| Průměr tlakové nádoby: | 430 mm |
| Připojení, závit: | 1" závit ( 25mm ) |
| Italtecnica: | Global Water Solution |
| Výška tlakové nádoby: | 804 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
