CITY PUMPS SUPER JET 10MX 230V 50Hz
čerpadlo CITY PUMPS SUPER JET 10MX 230V 50Hz
čerpadlo CITY PUMPS SUPER JET 10MX 230V 50Hz.
750W,
Qmax. 120l/min
Hmax. 55 m
Připojení závity 1"
Maximální sací výška 9 metrů.
( Toto je náhrada za starší typ CITY PUMPS JS 10MX 230V ).
Vhodné pro použití k čerpání čisté vody a kapalin, které nejsou chemicky agresivní vůči materiálům, z nichž je čerpadlo vyrobeno.
Odstředivá samonasávací čerpadla JS...
PODMÍNKY POUŽITÍ
Maximální teplota kapaliny +40°C
Maximální teplota okolí +40°C
Maximální sací výška 9 m (HS)
Samonasávací čerpadla jsou určena pro čerpání vody i v případě kdy jsou v sacím potrubí přítomny vzduchové bubliny, popř. dokáží nasát i z nezavodněného potrubí – vždy ale musí být zavodněna hydraulická část čerpadla.
Vysoká spolehlivost
Snadno použitelné a tiché
V kombinaci s tlakovou expanzní nádobou nebo frekvenčním měničem doporučujeme pro použití v domácích aplikacích jako je čerpání a distribuce vody, a pro zavlažování zahrady a parcely, atd.
Výhoda : čerpadla je možné provozovat s průtokovým spínačem typu BRIO, BRIO TANK nebo s frekvenčním měničem.
Maximální teplota kapaliny +40°C
Maximální teplota okolí +40°C
Maximální sací výška 9 m
nebo
vyberte podobné z Varianty tohoto výrobku, např. JS 08MX, JS 10MX, JS 10X, JS 12MX, JS 12X, JS 15MX, JS 15X...
ilustrační foto
Nenašli jste požadovaný typ ? Napište nám dotaz na e-mail: poptavky@cerpadlo-cerpadla.cz
Pošleme Vám odkaz na hledaný typ a aktuální cenovou nabídku.
Rychlý dotaz : 777 808 625
| Kategorie: | POVRCHOVÁ ČERPADLA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Vstupní napětí (V): | 230V |
| Délka záruky: | 2 roky |
| Max. okolní teplota: | +40°C |
| Max. pracovní tlak: | 6 bar |
| Napětí vstupní: | 230V |
| Sání / Výtlak: | 1" / 1" vnitřní závity |
| Teplota čerpané kapaliny max.: | +40°C |
| Italtecnica: | CITY PUMPS |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
