Aquacup Maxijet-A 170-65 T 17499
odstředivé čerpadlo Aquacup Maxijet-A 170-65 T 400V, 17499
Odstředivé vícestupňové čerpadlo Aquacup Maxijet-A 170-65 T 400V, 17499
| Příkon | 1650 W |
| Max. průtok - Q max | 10200 l/h |
| Dopravní výška | 65 m |
| Napětí | 400 V |
| Rozměry A | 420 mm |
| Rozměry B | 210 mm |
| Rozměry C | 160 mm |
| Rozměry D | 180 mm |
| Rozměry E | 175 mm |
| Rozměry DNA | 1" F |
| Připojení DNM | 1" F |
| Max. teplota | 40 °C |
| Sací schopnost | 7 m |
| Max- pracovní přetlak |
6 bar |
V nabídce máme kompletní sortiment čerpadel AQUACUP
#ShowMore#
Záruční a pozáruční servis je zajištěn v rozsáhlé servisní síti v ČR i na Slovensku.
| Kategorie: | POVRCHOVÁ ČERPADLA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Vstupní napětí (V): | 400V |
| Napětí vstupní: | 400V |
| Italtecnica: | AQUACUP s.r.o. |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
