PUMPA blue line PMC1004PA použité čerpadlo ZB00055043, záruka
použité PUMPA blue line PMC1004PA zahradní automatické ponorné čerpadlo, ZB00055043
použité zahradní automatické ponorné čerpadlo Pumpa BLUE LINE PMC1004PA, 230V.
ZB00055043.
BAZAR : sleva z důvodu : bylo používané cca 2 měsíce.
Vráceno od zákazníka, bylo ucpané nečistotami.
Je vyčištěné, přezkoušené a je po prohlídce v autorizovaném servisu.
ZÁRUKA 12 měsíců BAZAR.
V ceně je zahradní ponorné automatické čerpadlo PUMPA blue line PMC1004PA, 15m kabel zakončený vidlicí do zásuvky,
ilustrační foto.
Vnitřní závit 1" je v čerpadle.
čerpadla do IBC kontejneru.
Automatická čerpadla do studny.
Ponorné čerpadlo s integrovanou elektronickou řídicí jednotkou, která při odběru vody spouští čerpadlo a po ukončení odběru vody jej vypíná.
#ShowMore#
Připojte automatické čerpadlo k elektrickému napájení.
Čerpadlo začne okamžitě pracovat.
Hlídání hladiny má - když po třiceti sekundách zjistí čerpadlo, že jede na sucho nebo je hladina vody menší než 50 mm, čerpadlo se vypne.
Čerpadlo začne opět pracovat po časovém intervalu níže, jakmile stoupne hladina vody nad 60 mm.
Čerpadlo se bude zapínat po 4 minutách / 1 hod / 5 hod / 20 hod.
Pokud čerpadlo nedetekuje dostatek vody, tak se po 30 sekundách opět zastaví.
Na konec hadice je možné dát např. stříkací pistoli.
Čerpadlo pumpa BLUE LINE PMC1004PA je určené:
- k odčerpávání čisté nebo mírně znečištěné drenážní vody ze sklepů a nádrží
- pro zavlažování a přečerpávání zásobníků
- k vypouštění bazénů...
- výtlačná výška: 45 m
- maximální průtok: 6 m3/h
- výkon: 1000 W
- frekvence: 50 Hz
- kabel: 15 m
- nylonové lano: 15 m
- váha: 11 kg
- připojení: G1"
- maximální hloubka ponoru: 12 m
- maximální průměr hrubých nečistot: 1 mm
- teplota kapaliny do 35 °C
| Kategorie: | BAZAR, ROZBALENO |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Délka kabelu (m): | 15 m |
| ? Hloubka ponoru max. (m): | 12 m |
| Vstupní napětí (V): | 230V |
| Délka kabelu: | 15 metrů |
| Délka záruky: | 2 roky |
| Hmotnost: | 11 kg |
| Maximální výtlak (m): | 45 m |
| Napětí vstupní: | 230V |
| Hloubka ponoru max. (m): | 12 metrů |
| Použití: | Automatická čerpadla do studny |
| ? Průchodnost nečistot (mm): | 1 mm |
| Průměr max. (mm): | 150 mm |
| Průtok max (l/min): | 100 l/min ( 6 m3/h ) |
| Připojení, závit: | 1" závit vnitřní ( 25mm ) |
| Výkon (kW): | 1 kW ( 1000 W ) |
| Italtecnica: | PUMPA a.s. |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
