Grundfos JP 4-47 PT-H 60l, 99594664
Samonasávací čerpadlo Grundfos JP 4-47 PT-H BBVP s 60 litrovou nádobou GWS,
Objednací číslo : 99594664,
V nabídce máme kompletní sortiment GRUNDFOS.
Název produktu: JP 4-47 PT-H poskytuje komfort konstantního tlaku vody s automatickým startem a zastavením. Čerpadlo je řízeno tlakovým spínačem a tlakovou nádobou, čímž je zajištěno optimální spuštění/zastavení čerpadla dle potřeby. Tlaková nádrž redukuje počet startů čerpadla, protože menší odběry vody mohou být pokryty tlakovou nádobou. Vypínací tlak je nastaven na 2,2 bar.
Konstrukce je postavená na antikorozních materiálech pro zajištění dlouhé životnosti. Tato posilovací sada zajišťuje optimální samonasávací vlastnosti s možností sání až z hloubky 8 metrů.
Čerpadlo JP má zabudovanou tepelnou ochranu, která okamžitě zastaví čerpadlo v případě přehřátí.
| Jmenovitý průtok | 4 m³/h |
| Jmen. dopravní výška | 41 m |
| Primární ucpávka | BBVP |
| Schválení | CE,EAC |
| Toleranční pásmo křivky | ISO9906:2012 3B |
| Nastavitelný startovací tlak | Y |
| Zapínací tlak | 1.0 - 5.0 bar |
| Jmenovitá rychlost | 2800 ot/min |
| Materiály | |
|---|---|
| Těleso čerpadla | Stainless steel |
| EN 1.4301 | |
| AISI 304 | |
| Oběžné kolo | Kompozit |
| Instalace | |
|---|---|
| Min. teplota okolí | 0 °C |
| Maximum ambient temperature | 40 °C |
| Maximální provozní tlak | PN 6 bar |
| Sací hrdlo | G 1 |
| Výtlačné hrdlo | G 1 |
| Kapalina | |
|---|---|
| Čerpaná kapalina | Voda |
| Rozsah teploty kapaliny | 0 .. 40 °C |
| Vybraná teplota kapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998.2 kg/m³ |
| Elektrické údaje | |
|---|---|
| Příkon - P1 | 850 W |
| Frekvence el. sítě | 50 Hz |
| Jmenovité napětí | 1 x 230 V |
| Jmenovitý tlak | 3.8 A |
| Rozběhový elektrický proud | 11.3 A |
| Velikost kondenzátoru - provoz | 13 µF/450 V |
| Krytí (IEC 34-5) | IP44 |
| Třída izolace (IEC 85) | F |
| Délka kabelu | 1.5 m |
| Typ kabelové koncovky | SCHUKO |
| Nádrž | |
|---|---|
| Objem tlakové nádoby | 60 l |
| Jiné | |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 29 kg |
| Hrubá hmotnost | 32 kg |
#ShowMore#
| Kategorie: | DOMÁCÍ VODÁRNY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky na čerpadlo. Na nádobu 5 let |
| EAN: | 5713831612933 |
| Automatická tepelná ochrana: | ANO |
| Jmenovitý výkon motoru - P2 (kW): | 0,85 |
| Kondenzátor: | integrován |
| Konstrukce: | s tlakovou nádobou |
| Oběžné kolo materiál: | noryl |
| Objem nádoby (l): | 60 |
| Ochrana proti chodu nasucho: | NE |
| Regulace otáček: | NE |
| Sací hrdlo ("): | 1 |
| Sací výška max. (m): | 8 |
| Stupeň krytí (IP): | 44 |
| Vlastní vypínač: | NE |
| Vstupní napětí (V): | 230 |
| Výtlačné hrdlo ("): | 1 |
| Zapínací tlak (bar): | 1 |
| Jmenovitý proud (A): | 3,80 |
| Maximální průtok (l/min): | 78 |
| Maximální výtlak (m): | 42 |
| Sací hrdlo - typ: | INSIDE |
| Výtlačné hrdlo - typ: | INSIDE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
