Grundfos ALPHA2 25-40 180 99411165
oběhové čerpadlo Grundfos ALPHA2 25-40 180, 99411165, AUTOADAPT, ZB00002247
GRUNDFOS ALPHA2 25-40 180 mm, oběhové čerpadlo má AUTOADAPT,
objednací číslo : 99411165.
...
nebo náhrada je Grundfos ALPHA2 GO 25-40 180 220-240V 9H AD0, ZB00075964.
...
Prodloužená záruka 5 let , 60 měsíců.
V ceně je : čerpadlo Grundfos ALPHA2 25-40 180 s AUTOADAPTEM, obj číslo : 99411165 2 ks těsnění, připojovací konektor, návod, záruční list, originál kartonový obal + kartonový obal od nás navíc jako prevence proti poškození při dopravě.
#ShowMore#
vnější závit G 1 1/2 "
| Technická data. | |
|---|---|
| Max. dopravní výška | 40 dm |
| Teplotní třída TF | 110 |
| Schval. značky na typovém štítku | VDE,CE,EAC |
| Model | E |
| Materiály | |
|---|---|
| Těleso čerpadla | Litina |
| Těleso čerpadla | EN-GJL-150 |
| Těleso čerpadla | ASTM A48-150B |
| Oběžné kolo | PES 30%GF |
| Instalace | |
|---|---|
| Rozsah okolní teploty | 0 .. 40 °C |
| Maximální provozní tlak | 10 bar |
| Potrubní přípojka | G 1 1/2 |
| PN pro potrubní přípojku | PN 10 |
| Vzdálenost mazi sacím a výtlačným hrdlem | 180 mm |
| Kapalina | |
|---|---|
| Čerpaná kapalina | Voda |
| Rozsah teploty kapaliny | 2 .. 110 °C |
| Vybraná teplota kapaliny | 60 °C |
| Hustota | 983.2 kg/m³ |
| Elektrické údaje | |
|---|---|
| Příkon - P1 | 3 .. 18 W |
| Frekvence el. sítě | 50 / 60 Hz |
| Jmenovité napětí | 1 x 230 V |
| Max. spotřeba el. proudu | 0.04 .. 0.18 A |
| Krytí (IEC 34-5) | X4D |
| Třída izolace (IEC 85) | F |
| Motorová ochrana | Žádný |
| Teplotní ochrana | ELEC |
| Řídící jednotky | |
|---|---|
| Automat. noční reduk. provoz | Včetně automat. nočního reduk. provozu |
| Poloha svorkovnice | 6H |
| Jiné | |
|---|---|
| Energet. účinnost (EEI) | 0.15 |
| Čistá hmotnost | 1.98 kg |
| Hrubá hmotnost | 2.15 kg |
V nabídce máme kompletní sortiment čerpadel GRUNDFOS.
Nenašli jste požadovaný typ ? Napište nám dotaz na e-mail: poptavky@cerpadlo-cerpadla.cz
Pošleme Vám odkaz na hledaný typ a aktuální cenovou nabídku.
| Kategorie: | OBĚHOVÁ ČERPADLA |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 5713828674906 |
| Jmenovitý příkon motoru - P1 (kW): | 0,02 |
| Kondenzátor: | integrován |
| Oběžné kolo materiál: | noryl |
| Ochrana proti chodu nasucho: | NE |
| Regulace otáček: | ANO |
| Sací hrdlo ("): | 6/4 |
| Stupeň krytí (IP): | X4 |
| Teplota média max. (°C): | 110 |
| Vlastní vypínač: | NE |
| Vstupní napětí (V): | 230 |
| Výtlačné hrdlo ("): | 6/4 |
| Jmenovitý proud (A): | 0,18 |
| Maximální průtok (l/min): | 40 |
| Maximální výtlak (m): | 4 |
| Stavební délka: | 180 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
