Grundfos ALPHA1 L 25-60 180 99160584
čerpadlo GRUNDFOS ALPHA1 L 25-60 180 mm 230V, nemá AUTOADAPT, 99160584.
VYPRODÁNO. Máme nový model:
Grundfos ALPHA1 25-60 180
nebo
Grundfos ALPHA1 GO 25-60 180
.....................................................................................................
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
( Je to náhrada za Grundfos ALPHA2 L 25-60 180 ).
nový typ konektoru.
GRUNDFOS ALPHA1 L je jen vylepšené a náhradní čerpadlo, které odpovídá většině kotlů vybavených staršími typy čerpadlel Grundfos UPS 25-60 180, ALPHA2 L 25-60 180
Díky své kompaktní konstrukci, jednoduchému připojení k signálním kabelům kotlů (PWM) a toleranci při vyšších okolních teplotách se ALPHA1 L bez problémů zapojí do většiny kotlů vybavených čerpadly Grundfos, bez ohledu na značku kotle.
#ShowMore#
Nefunkční nebo neúčinné čerpadlo lze vyměnit.
| Instalace | |
|---|---|
| Rozsah okolní teploty | 0 .. 55 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Potrubní přípojka | G 1 1/2 |
| PN pro potrubní přípojku | PN 10 |
| (@ | 180 mm |
| Kapalina | |
|---|---|
| Čerpaná kapalina | Voda |
| Rozsah teploty kapaliny | 2 .. 95 °C |
| Liquid temperature during operation | 60 °C |
| Hustota | 983.2 kg/m³ |
| Elektrické údaje | |
|---|---|
| Příkon - P1 | 4 .. 45 W |
| Frekvence el. sítě | 50 Hz |
| Jmenovité napětí | 1 x 230 V |
| Max. spotřeba el. proudu | 0.05 .. 0.42 A |
| Krytí (IEC 34-5) | X4D |
| Třída izolace (IEC 85) | F |
| Motorová ochrana | Žádný |
| Teplotní ochrana | ELEC |
| Řídící jednotky | |
|---|---|
| Poloha svorkovnice | 6H |
| Jiné | |
|---|---|
| Energet. účinnost (EEI) | 0.20 |
| Čistá hmotnost | 2.23 kg |
| Hrubá hmotnost | 2.52 kg |
| Materiály | |
|---|---|
| Těleso čerpadla | Litina |
| Těleso čerpadla | EN 1561 EN-GJL-150 |
| Těleso čerpadla | ASTM A48-150B |
| Oběžné kolo | Composite/PES 30 % GF |
Energeticky účinný výkon
GRUNDFOS ALPHA1 L = vynikající energetická účinnost - je ideální volbou.
Čerpadlo ALPHA1 L je vybaveno nejmodernějším energeticky úsporným motorem.
Využívá méně energie, než starší modely.
Nižšké provozní náklady.
Výhody
- Vyhovuje pro 95% kotlů vybavených čerpadly Grundfos
- Nejmodernější energeticky úsporný motor pro úsporu energie a nákladů
- Spolehlivý výkon a dlouhá životnost čerpadla
- Tichý provoz, nízká hladina hluku
Čerpadlo ALPHA1 L je vhodné pro použití např v
- Kotlech
- Zařízeních pro podlahové vytápění
- Míchacích jednotkách a sestavách kotlů
- Systémech teplé užitkové vody
- Vytápění biomasou
Ovládací panel Grundfos ALPHA1 L
Výkonová křivka ALPHA1
Technická data, rozměry čerpadel
V nabídce máme kompletní sortiment čerpadel GRUNDFOS.
Nenašli jste požadovaný typ ? Napište nám dotaz na e-mail: poptavky@cerpadlo-cerpadla.cz
Pošleme Vám odkaz na hledaný typ a aktuální cenovou nabídku.
Rychlý dotaz : 777 808 625
| Kategorie: | OBĚHOVÁ ČERPADLA |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 5712607862787 |
| Kondenzátor: | integrován |
| Oběžné kolo materiál: | noryl |
| Ochrana proti chodu nasucho: | NE |
| Regulace otáček: | ANO |
| Sací hrdlo ("): | 6/4 |
| Stupeň krytí (IP): | X4 |
| Teplota média max. (°C): | 95 |
| Vlastní vypínač: | NE |
| Vstupní napětí (V): | 230 |
| Výtlačné hrdlo ("): | 6/4 |
| Jmenovitý proud (A): | 0,42 |
| Maximální průtok (l/min): | 61,60 |
| Maximální výtlak (m): | 6 |
| Stavební délka: | 180 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



