Grundfos SQE 2-70 čerpadlo s kabelem 60m, bez CU 301
pouze čerpadlo Grundfos SQE 2-70 s kabel 60m
solo čerpadlo GRUNDFOS SQE 2-70 s 60m kabelem, čerpadlo s kabelem bez příslušenství,
+ AKCE DOPRAVA ZDARMA PPL.
Česká distribuce.
Upozornění : Toto není Kompletní sada s elektronickou regulací na konstantní tlak.
V ceně je pouze čerpadlo GRUNDFOS SQE 2-70 s 60m kabelem, bez příslušenství.
V ceně není tlaková nádoba 8 litrů. Tlakový snímač-čidlo, manometr. Řídící jednotka CU-301, ventil 3/4.
Toto čerpadlo pochází od oficiálního dovozce GRUNDFOS s.r.o. Je určené pro český trh.
Technická data a Montážní a provozní návod čerpadla Grundfos SQ/SQE najdete níže v rubrice : KE STAŽENÍ.
Ponorná čerpadla Grundfos SQ a SQE jsou vybavena funkcí měkkého rozběhu motoru.
#ShowMore#
V nabídce máme kompletní sortiment čerpadel GRUNDFOS SQ.
Nenašli jste požadovaný typ ? Hledáte vhodné příslušenství ?
Napište nám dotaz na email: poptavky@cerpadlo-cerpadla.cz
Pošleme Vám odkaz na hledaný typ a cenovou nabídku.
| Kategorie: | ODSTŘEDIVÁ čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Atest na pitnou vodu: | ANO má ATEST NA PITNOU VODU |
| Vstupní napětí (V): | 230V |
| Zpětná klapka: | ANO je zabudovaná |
| ATEST: | ANO má atest pro trvalý styk s pitnou vodou |
| Délka kabelu: | 60 metrů |
| Délka záruky: | 2 roky |
| Průtok max (l/min): | 56 l/min ( 3,4 m3/h ) |
| Maximální výtlak (m): | 87 m |
| Napětí vstupní: | 230V |
| Průměr max: | 74 mm |
| Průměr max. (mm): | 74 mm |
| Průtok max (l/min): | 56 l/min ( 3,4 m3/h ) |
| Připojení, závit: | 5/4" závit vnitřní ( 1 1/4" ) |
| Italtecnica: | GRUNDFOS |
| Výtlak max. (m): | 87 m |
| Způsob dopravy: | AKCE DOPRAVA ZDARMA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
