Global Water PWB60LV
Global Water PWB-60LV stojatá tlaková nádoba 60l 10bar 1" 90°C
Global Water PWB-60LV stojatá tlaková nádoba 60l 10bar 1" 90°C,
ZB00012087,
Záruka 5 let
Nový model tlakové nádoby PressureWave - PWB-60LV, vertikální provedení Global Water Solutions PWB60LV.
+ SLEVA za registraci v našem eshopu. Přihlášení. Zaregistrujte se. SLEVA se zobrazí až po přihlášení do eshopu www.cerpadlo-cerpadla.cz
Nádoby na pitnou vodu Global Water Solutions, ( GWS ) série PressureWave™
tzv. Bezúdržbová nádoba.
#ShowMore#
- Jednoduchá membrána
- Splňuje požadavky NSF Standard 61, CE/PED, WRAS, Kc, ACS, ISO 9001, GOST
- Patentované nerezové připojení
- Polypropylenová vložka
- Dvousložkový polyuretan na základovém epoxidovém nástřiku
- Vzduchový ventilek s kloboučkem a těsnícím o-kroužkem
- Komplexně odzkoušeno
- Bezúdržbové zařízení
ilustrační foto
Výška A : 62 cm
Průměr B : 38,9 cm
Plastový podstavec, výška C : 12,7 cm
Hmotnost : 11,8 kg bez obalu
#ShowMore#
Vertikální nádoba, stojatá, připojení spodem, nerez koleno má závit 1" vnitřní.
Tlakové nádoby Global Water Solution série PreassureWave se používají u domácích vodáren, v zavlažovacích systémech, u ohřívačů TUV apod.
Jsou vybaveny vložkou ze zdravotně nezávadného polypropylenu a butylovou membránou vysoké kvality.
max. pracovní teplota: 90°C.
Výhody :
Nádoba Global Water PWB je z výroby natlakována dusíkem. Tlak dusíku v nádobě je stálý.
Tuto nádobu nemusíte kontrolovat pravidelně 2-3x ročně a dofukovat vzduch, jako je tomu u běžných nádob s vyměnitelným pryžovým vakem.
Tlaková nádoba PWB, GWS nevyžaduje žádnou údržbu ani doplňování dusíku...uvádí výrobce, my ze zkušenosti z praxe doporučujeme kontrolu tlaku 1 až 2x ročně.
Pokud potřebujete zvýšit tlak v nádobě, dusík Vám doplní v běžném pneuservisu, nebo dofouknete normálně vzduchem. To výrobce schvaluje.
Dlouhá životnost.
Nádoba nemá přírubu. Ta u nádob s vakem často prorezne - připojení GWS je NEREZ závitem. Toto unikátní připojení zajišťuje vzduchotěsnost i vodotěsnost = kompletní bezúdržbovost tlakové nádoby.
ležaté nádoby jsou vybaveny plastovými nožičkami ( nádoby s vakem mají nohy kovové a časem korodují ) a plastovým podstavcem pod čerpadlo (pokud z čerpadla časem odkapává voda, u nádoby s vakem plech a sváry korodují ).
Tlakové nádoby PressureWave™ ( Global Water Solution ) představují výhodnou investici a patří mezi nejkvalitnější tlakové nádoby, které jsou dnes dostupné.
V nabídce máme kompletní sortiment Global Water Solution.
| Kategorie: | Tlakové nádoby s membránou |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 5055916800294 |
| ? Atest na pitnou vodu: | ANO má ATEST NA PITNOU VODU |
| Objem nádoby (l): | 60 l |
| ATEST: | ANO má ATEST NA PITNOU VODU |
| Délka záruky: | 5 let |
| EAN: | '5055916800294 |
| Hmotnost: | 10,9 kg |
| Kód výrobce: | PWB-60LV |
| Materiál: | Uhlíková ocel/polypropylén |
| Max. pracovní tlak: | 10 bar |
| Montážní poloha: | stojatá, vertikální |
| Objem nádoby (l): | 60 litrů |
| Provedení: | s butylovou membránou |
| Provozní teplota max.: | 90 °C |
| Průměr max: | 391 mm |
| Průměr max. (mm): | 391 mm |
| Připojení, závit: | 1" závit vnitřní ( 25mm ) |
| Italtecnica: | Global Water Solution |
| Výška: | 636 mm |
| Výška (mm): | 636 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
