Nabídka

![]()




![]()






![]()





Úvod » » MAVE 2-HH2 230 V Hlídač hladiny do vrtu, snímač pro čerpadlo, čerpadla
| Číslo produktu / Název zboží: | ||||
|---|---|---|---|---|
![]() |
275 Hlídání hladiny - MAVE 2 HH3 (400V) čerpadlo čerpadla |
naše cena 1 380 Kč | ![]() |
Elektronika pro připojení dvou sond.
Automatické ovládání čerpadla, vzdálenost sond určuje spínací diferenci.
Při poklesu hladiny vody pod spodní sondu relé odpadne a rozpojí obvod ovládání čerpadla. Při opětovném stoupnutí hladiny vody k horní sondě dojde automaticky k opětovnému spuštění čerpadla. Vhodné pro studny / vrty s malou vydatností.
K zařízení se připojí MAVE ponorná sonda do vrtu dvojitá.
Sondy nejsou součástí snímače hladiny- objednejte samostatně:
Elektrody jsou chráněny proti zanesení a zkratu vzduchovým polštářem. Napájení elektrod střídavým napětím odstraňuje elektrolýzu.
VYUŽIJETE STYKAČ ? MAVE 2 HH3 ho má v ceně!
Lze je použít u vrtů/studní od průměru 100 mm.
Napájení: 230 V st +6 -10%
Spotřeba: 2 VA
Zatížení kontaktů relé: 250 V / 5 A
Napětí na sondě: 12 V st / 0,6 mA
Citlivost: 15 kOhm
Signalizace: LED diodou
Rozměry: 110x110x60 mm
Hmotnost: 0,3 kg
Krytí: IP 54
Materiál obalu: PLAST
Napájení 230 V AC zapojíme na svorky 7-8 (L,N). Ponorné sondy (2 kusy) upevníme na potrubí nad čerpadlo (vzdálenost sond určuje rozdíl hladin), vývody kabelů zapojit na svorky 1,2,3 (horní sonda 1,2 - dolní sonda 2,3). Svorky 4,5,6 (kontakt relé) zapojit do okruhu ovládání čerpadla. Po zapojení (je-li přítomna voda u horní sondy) relé přitáhne, spojí svorky 5,6 obvodu ovládání a současně se rozsvítí LED dioda.
Při poklesu hladiny vody pod spodní sondu relé odpadne a rozpojí obvod ovládání čerpadla. Při opětovném stoupnutí hladiny vody k horní sondě dojde automaticky k opětovnému spuštění čerpadla.

Při použití sond s třížilovým kabelem je zapojení následující:
Dotazy na e-mail : info@cerpadlo-cerpadla.cz
Rychlý dotaz na mobil Vodafone : 777 808 625